Vítejte!

Každý odpočívá jinak. Někdo potřebuje absolutní klid, jiný hledá adrenalin a další vyžaduje komfortní servis pro rodinu. Náš Pension Mlýn vyjde vstříc každému…

V malebné šumavské krajině, mezi Českým Krumlovem a Lipnem, nabízíme ubytování v romantickém prostředí zrekonstruovaného bývalého mlýnského stavení z 16. století. Penzion je výborně dostupný autem i autobusem a ačkoli je tak blízko hlavním lákadlům jižních Čech, zajišťuje naprosté soukromí.

Hosté mohou využít dvou až čtyřlůžkové pokoje, terasu, venkovní krb, zastřešený bazén, trampolínu… Samozřejmostí je wi-fi připojení. Celková kapacita ubytování je 18 osob.

My – majitelé bydlíme ve druhé části Ubytování ve Mlýně, ale Vaše soukromí tím nenarušujeme. V průběhu pobytu se Vám staráme o chod bazénu, o topení pokud je třeba a o další méně či více potřebné věci.
Ubytovat se můžete v apartmánech nebo v samostatných pokojích. Každý apartmán má svůj vlastní uzamykatelný vchod a jeden z apartmánů je bezbarierový.
Apartmány a dva pokoje lze objednat jako celek pro velkou skupinu lidí a nebo i jednotlivě pro menší skupinky lidí. Také si můžete objednat celý objekt.
Pro milovníky ryb jsme schopni zajistit čerstvé pstroužky z domácího chovu, které si můžete ugrilovat nebo je také možnost využít udírny v naší pergole. Dále nabízíme možnost opékání buřtů na ohništi.

Apartmány mají k dispozici kuchyň. Každá kuchyň je plně vybavená pro vaření.
Elektrický sporák / dvouplotýnkový vařič, varná konvice, topinkovač, toustovač, myčka na nádobí, lednice s mrazákem, stůl a židle, talíře, hrníčky a příbor.
Samostatné pokoje nemají kuchyň ani kuchyňsky koutek, ale disponují společnou lednici, varnou konvicí, příbory a talíři.

K ubytování náleží venkovní krytý bazén 3x5m, venkovní pergola s grilem a udírnou, venkovní ohniště, zahradní altán u bazénu s posezením, velká prostorná zahrada a venkovní dětský koutek.
Venkovní dětský koutek má fotbalové branky, houpačky, pískoviště, trampolínu, domeček a různé venkovní a stolní hry.

Ať už jedete na dovolenou s dětmi, prarodiči, partou kamarádů nebo čtyřnohým mazlíčkem, rádi vás v Pensionu Mlýn uvítáme. U nás se rozhodně nikdo nudit nebude!

Těšíme se na Vás!
Pilsovi